راهنماهای برتر قیمت طراحی وب سایت

راهنماهای برتر قیمت طراحی وب سایت

راهنماهای برتر قیمت طراحی وب سایت

Blog Article

در همکاری با سی فایو دانش، تعهد و رفتار حرفه ای را به روشنی خواهید یافت…

از آنجایی که جامعه طراحان سایت در ایران بسیار گسترده است به تبع قیمت طراحی وب سایت در ایران نیز بسیار متنوع است. با یک جستجو ساده متوجه خواهید شد که برای یک طراحی سایت ساده از چند صد هزار تومان تا چند ده میلیون تومان دستمزد دریافت می‌کنند؛ اما واقعا این حجم اختلاف قیمت به چه دلیل است؟

جهت استفاده از فونت سفید در بک مشکی حتما به نوشته خود استروک مشکی ۲ پیکسل بدهید.

سفارشات ۴ روزکاری اگر قبل از ساعت ۱۴ ثبت شوند فردای آن روز به عنوان روز اول کاری محاسبه خواهد بود.

سایت‌های کاتالوگی، اطلاع‌رسانی به هدف معرفی تشکیلات و خدمات و یا محصولات و پروژه‌های وی.

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

طراحی سایت موثر است؛ مشخص است که ۵ گیگابایت هاست هزینه بیشتری نسبت به ۱۰۰ مگابایت دارد.

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

سفارشات ۳ و ۸ روزکاری اگر قبل از ساعت ۱۴ ثبت شوند فردای آن روز به عنوان روز اول کاری محاسبه خواهد بود.

حتی المقدور برای طراحی تراکت تلاش نمایید از فایل آماده طراحی استفاده نمایید.

چاپ تراکت در فرم عمومی عالی بوده و هیچگونه محدودیت رنگ ندارد.

سایز تراکت ها برای چاپ ریسو ابعاد استاندارد بین المللی می باشد
چاپ تراکت در فرم عمومی عالی بوده و هیچگونه محدودیت رنگ ندارد.

برش تراکت ها دارای خطا بوده و معمولا از طرفین به یک اندازه برابر برش نمی خورند، تا حد امکان از طرح های قرینه استفاده نکنید.( قرینگی در چاپ افست شامل گارانتی نمی باشد)

اما اگر بخواهید خودتان این کار را انجام دهید؛ در وهله اول باید دانش فنی طراحی سایت با وردپرس را فرا بگیرید که به خودی خود پروسه زمان‌بری است؛ سپس باید هزینه هاست، دامنه، آموزش وردپرس، افزونه‌های موردنیاز، قالب مدنظرتان و … را بپردازید؛ اما اگر طراحی سایت ارزان مدنظرتان باشد این روش مناسب نیست.

نکته قابل توجه: این محصول به دلیل دارا بودن زمینه ( سفید نبودن ) نتیجه ی چاپی متفاوتی از لحاظ رنگ با سایر محصولات طراحی سایت خواهد داشت.

مبلغ در داده‌ورزان؟ باید «فرم درخواست اطلاعات بیشتر» را تکمیل کنید تا فرم فرایند نیازسنجی را برای شما ارسال کنیم و پاسخنامه نیازهای شما را تحلیل و پیشنهاد نامه ارسال کنیم.

ما در داده‌ورزان، با سابقه کاری طولانی و بعد از الگوگیری از شرکت‌های معتبر طراحی وب بین‌المللی، سنجش کامل و دقیق نیازهای مشتری را، که پاسخ‌دهی به حدود ۱۰۰ سوال استاندارد جهانی است! به صورت یک فرم الکترونیک هوشمند چند‌مرحله‌ای قیمت طراحی سایت طراحی کرده‌ایم، که مشتری در اسرع وقت و با کمترین هزینه زمانی، آن را پاسخ می‌دهد و لاجرم به ابعاد پروژه‌اش می‌اندیشد و پاسخ‌های سنجیده می‌دهد و جواب‌های او، ابعاد پروژه را کامل و بی‌هیچ ابهام برای ما روشن میکند تا ما اعلام زمان و قیمت مناسب، بسیار دقیق و غیر قابل تخطی ارائه کنیم.

ما مفتخریم در چاپ متین اعلام نماییم که آماده عقد قرارداد با سازمانها و ارگان های دولتی و خصوصی در خصوص انواع خدمات در حوزه چاپ به خصوص چاپ تراکت های تبلیغاتی و اداری در سریع ترین زمان ممکن و به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشیم.

گرچه شما در سی فایو می‌توانید به صورت رایگان سایت بسازید و بعد از اطمینان از کیفیت ارائه شده اقدام به خرید اشتراک کنید. در خصوص قیمت بسیار پایین برخی از سایت‌ها برای انجام خدمات طراحی سایت باید بگوییم که در این صورت هم قطعا کیفیت لازمه را نخواهد داشت و در نهایت مشکلاتی را برای شما همراه می‌کند.

زیرا افرادی کاملا متخصص مدت زمان زیادی روی سایت شما وقت می‌گذارند.

بعضی دیگر شرکت‌های طراح وب، صرف شنیدن چندین جمله کوتاه از توصیف پروژه توسط مشتری پشت تلفن و طی تماس اولیه، مبلغ و مدت زمانی را، به صورت ذهنی تخمین می زنند و اعلام میکنند! البته به عقیده ما در داده ورزان، این کار بسیار ناشیانه و منشاء بروز مشکلات فراوان است.

چاپ تراکت روی شیت عمومی انجام میشود، از همین رو احتمال تغییر رنگ تا ۱۵% روی کارها اجتناب ناپذیر است.

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

بر خود لازم دانسته‌ایم وقتی پروژه اینجا را می‌سنجیم و تخمین زمان و هزینه اعلام می‌کنیم، سعی کنیم تحت هیچ شرایطی در آینده و حین اجرای پروژه، اضافه زمان یا اضافه هزینه از مشتری تقاضا نکنیم. زیرا این مهم را حق مشتری میدانیم که بتواند روی بودجه و زمان خود برنامه ریزی کند و ارتکاب به این عمل زشت را ،خلاف اخلاق کسب و کار می دانیم. بر همین اساس با تلاش فراوان زیرساخت هایی را به وجود آورده ایم که مطمئن شویم تمام ابعاد پروژه برای ما روشن شود و مکانیزم هایی را ساخته ایم که محاسبات ما نظام مند و سیستماتیک باشد تا امکان بروز خطا و فراموشی و نسنجیدگی، حتی الامکان، سهوا یا عمدا، پیش نیاید.

آیا شرکت طراح بعد از شناسایی ابعاد پروژه طراحی سایت، پیش فاکتور سنجیده و دقیقی را برای شما ارسال کرده؟ آیا پیش فاکتور جزئیات فنی لازم را دارد؟ آیا تکلیف حجم داده های اولیه و تعداد صفحاتی که شرکت طراح موظف است بسازد را مشخص کرده است؟ آیا نوع طراحی و میزان هنر و زمانی که برای هر صفحه به خرج می دهند را تفکیک کرده است؟ آیا تکلیف زبان های دیگر سایت و جزئیات صفحات در زبان ها را مشخص کرده است؟ آیا مبلغ هاستینگ و پشتیبانی و بیمه و مالیات و مالیات بر ارزش افزوده و ... را در پیش فاکتور خود دیده است؟

Report this page